אטרקציות בירושלים לילדים

אטרקציות באזור ירושלים

לאן לקחת את הילדים בחופש – אטרקציות בירושלים לילדים

החופש הגדול בפתח ועימו אתגר גדול שבראשו השעמום של הילדים והצורך לספק להם תעסוקה בכל זמן על ידי הפעלות אטרקציות לילדים באזור ירושלים והסביבה.

לתושבים בירושלים קיימת נטייה לחשוב כי באזור אין אטרקציות לילדים וכי תמיד חייב לצאת מהעיר על מנת לספק לילדים תעסוקה – אך מסתבר כי בסביבת ירושלים קיימים פתרונות לתעסוקה לילדים שלא חשבתם עליהם שיכולים מלבד לספק את התעסוקה הנחוצה לחופש גם לאפשר זיכרונות יפים לשנים ארוכות.

אז כיצד פותרים כמה שבועות מאתגרים במיוחד ומהן אותם אטרקציות לילדים באזור ירושלים?

לאחר שכבר חרשנו את כל שמורות הטבע, בילינו בבתי הקולנוע, ואפילו יצאנו לחופשה משפחתית בארץ או בחו"ל כדאי שננצל את ימי החופש החמים גם לטבילה במים נעימים ולאו דווקא בחופים של תל אביב.

לתושבי ירושלים שלא רוצים להתרחק יותר מידי או לצאת למסע לאזור המרכז ישנה אטרקציה באזור ירושלים והיא בריכת מסילת ציון המציעה אטרקציה לילדים בירושלים הכוללת מים, אירועים וימי כיף, בית ספר לשחייה, קיר טיפוס, מגוון מתקני מים מהנים, מסלולי מכוניות חשמליות, פארק חבלים ועוד.

 

אטרקציות לילידם בירושלים

איך ניתן לבלות בבריכת מסילת ציון

כשמדובר בבריכת מסילת ציון לא מדובר על בריכה רגילה אלא על פארק מים ענק בו מגוון אטרקציות שלעיתים יום שלם אינו מספיק על מנת לעבור את כולו וניתן לחזור אל הבריכה כמה וכמה פעמים בימי החופש הגדול.

בבריכה הילדים עוברים ממתקן למתקן בהם ישנם מפעילים ומעבירים יום שלם של חוויות אינסופיות. כמו כן ניתן לעשות מנוי לבריכה – דבר ההופך משתלם בעיקר בימי החופש הגדול בהם ניתן לפקדו את הבריכה מספר פעמים בחודש.

מבלים על יבש

חלק נוסף באטרקציות לילדים בירושלים הוא העובדה כי הבריכה מציעה לאו דווקא מתקנים רטובים אלא גם מגוון מתקנים יבשים כגון: מסלולי מכוניות חשמליות - הלוא הם מסלולי מרוץ בטוחים ותחרויות לילדים, מגרשיי טניס,קטרגל, וכדורעף על חול ים טבעי: דבר הנותן הרגשת חוף מדהימה, יער ילדים מקסים ומסתורי בו ניתן לטפס בחבלים ולהרגיש חלק מג'ונגל אמיתי, קיר טיפוס ופארק חבלים מאתגר המשמש חוויה של יום שלם, ומתנפחים וג'מבורי בו ניתן לקיים ימי כיף שלמים.

אטרקציה לילדיםירושלים היא הכתובת

לסיכום נאמר כי כיום כל מנת שנוכל לקחת את הילדים לאטרקציה של ממש הכוללת מים, אתגר, חוויות בלתי נשכחות, משחקים ספורטיביים, הוצאת אנרגיה בלי סוף, חוויות שיזכרו לכל החיים, שנוכל להעביר ימים שלמים בחופש הגדול ולתת לילדים להוציא מרץ ואנרגיה בלי הרבה מאמץ מצינו – אלא רק צבירת חוויות משותפות -בריכת מסילת ציון הנמצאת באזור ירושלים היא התשובה.

הבריכה אינה רחוקה מירושלים כך שאין צורך לנסוע מרחק רב, אינכם נתקעים בפקקים, ישנה חניה באזור, והחוויה הופכת למושלמת מתחילתה עד סופה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ימי כיף לילדים בירושלים | בריכות שחיה בירושלים