בריכה בירושלים פתוחה בשבת

היכן מוצאים בריכה בירושלים פתוחה בשבת ?

אטרקציה לילדים בירושלים בה הבחנו לקראת החופש הגדול היא בריכה בירושלים פתוחה בשבת במסילת ציון הנמצאת גם בסמוך לירושלים ומספקת מגוון חוויות לכל המשפחה. 
בבריכה ניתן ליהנות ממשקי מים, אטרקציות מים כגון: כדורי מים ענקיים, בריכות גלים, בריכות בגדול אולימפי,מתקנים יבשים כדוגמת: קירות טיפוס, מתקני חץ וקשת, טיפוס חבלים ביער, אומגות, מתנפחים, פינות יצירה, חוויות מים שונות, מדשאות ענקיות, מגלשות, הפעלות לילדים ועוד.

מה כל כך מיוחד בבריכת מסילת ציון הממוקמת באזור ירושלים והסביבה...

בבריכה ומחוצה לה – בבריכת מסילת ציון ניתן לבלות ימים שלמים, לארגן ימי כיף וימי הולדת, לקחת את הילדים לטיולים או לימים מאורגנים, לקייטנות בחופש הגדול ולארגן אטרקציות באזור ירושלים והכל - מבלי להתאמץ. 
פינוקים והנאות - במקום ניתן ליהנות גם מארוחות צהריים מפנקות המוגשות בבית קפה ומסעדה הנמצאים במקום.בבריכה מדשאות גדולות עליהם ניתן לערוך פיקניק, פינות יצירה, מתנפחים ומגוון הפעלות לכל המשפחה.

בריכה בירושלים בשבת

לאחר הבריכה – טיול נפלא בעין כרם

עוד אטרקציה לילדים בירושלים היא אזור כרם הנחשב אזור קסום ויפיפה ואליו תוכלו להגיע לאחר הביקור בבריכה (בנסיעה קצרה). האזור מלא בכנסיות, מעיינות, בתים מקסימים ועתיקים, בתי קפה ומסעדות, במקום הרים וגבעות קטנות עליהם ניתן לטייל וניתן למצוא לידו את הסטף הנמצא לא רחוק.

את הטיול לעין כרם ניתן לשלב עם יום הכיף בבריכה בירושלים בשבת במסילת ציון וטיול לחוות התבלינים מה שיהפוך את השבועות שלכם בעיקר בחופש הגדול למעניינים ואטרקטיביים במיוחד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

 בריכה במודיעין | בריכה בבית שמש