בריכות שחיה ירושלים

היכן ניתן למצוא בריכות שחיה בירושלים

בעבר שהירושלמים היו מעוניינים להשתכשך במים הם פשוט היו יוצאים למסע חוצה גבולות של השכמה מוקדמת בבוקרהכנת אוכל וצידניתהעמסת מצופים שמשיות ומזרונים על הרכבונסיעה של שעה פלוס תוך חיפוש חניה בתל אביב היישר לחופי הים או לבריכות במרכז
אבל כיום בכל הנוגע לבריכות שחיהירושלים מציעה מגוון בריכות שחייה אטרקטיביות במיוחדאז מה יש לעיר הבירה של ישראל להציע מבלי להזיעקבלו כמה תוצאות רטובות במיוחד.

בריכות שחיה בירושלים – מלונות

אחת האופציות הברורות לבריכות שחיה בירושלים הן בריכות שחיה של בתי מלון, ובירושלים ישנם מספר בתי מלון המציעים בריכות שחיה. 
בריכות השחייה בבתי המלון גדולות יחסית והן מתאימות לקהל מבוגר בדרך כלל, לצד הבריכות תוכלו למצוא בדרך כלל שימוש במתקני הספא של המלון ובחדר הכושר.

בריכות שחייה בישובים ליד ירושלים ..

בירכות שחיה בירושלים או יותר נכון באזורי ירושלים תוכלו למצוא במושבים שונים ליד העיר והן בריכות הנמצאות באזורים פתוחים. 
הבריכות בדרך כלל לא מקורות והן בעלות מדשאות גדולות וקיוסקים. לבריכות מסוג זה ניתן להגיע עם ילדים אך הן עמוסות – דבר שיכול מעט לקצר את הבילוי, ובנוסף אם תרצו להעסיק את הילדים תצטרכו להפעיל אותם רוב הזמן וזאת משום שלא קיימת הפעלה המקום.

בריכת שחיה מסילת ציון

בריכת שחיה מסילת ציון היא בריכה המשמשת כפארק מים לכל דבר ודעה, הבריכה שוכנת ממש קרוב לירושלים והיא מציעה מגוון אטרקציות לילדים ולכל המשפחה וניתן לפקוד אותה כמה פעמים בחודש וזאת בשל מתקניה והאטרקציות הרבות הטמונות בה.

בריכות שחיה בירושלים

במקום שתי בריכות - בריכה אולימפית ענקית ובריכה לקטנטנים וניתן להנות ממשחקים שונים בתוך המים, ומגוון אטרקציות מיוחדות כגון: כדורי מים ענקיים, מתקנים יבשה שונים כדוגמת: קירות טיפוס מאתגרים, אזור קליעת חץ וקשת, טיפוסי חבלים ביער, אומגות, מתנפחים מושקעים גם לאירועים וימי הולדת, פינות יצירה, חוויות מים מפתיעות, מדשאות ענקיות עליהן ניתן לערוך פיקניקים, מגלשות ענק מתנפחות, הפעלות לילדים ועוד. 
בבריכה ניתן לבלות ימים שלמים, לארגן ימי כיף וימי הולדת, לרשום את הילדים לחוגי שחיה המתקיימים בבריכות השחייה, לקחת את הילדים לטיולים או לימים מאורגנים ביער הקסום, לרשום את הילדים לקייטנות בחופש הגדול ולארגן אטרקציות לכל המשפחה ולחברים בבריכה בירושלים מבלי להתאמץ.

בריכות שחיה בירושלים – איפה כדאי לשחות?

כאשר אתם בוחרים בריכה בעיקר שאתם משפחה עם ילדים חשוב לבחור במקום בו תוכלו לבלות יום שלם, בו תוכלו גם לאתגר עצמכם פיזית, גם להנות מהמים, גם לאכול, לרבוץ על הדשא הנעים, לנוח ולצבור חוויות משותפות. 
עוד חשוב להגיע מבלי להתבלבל בדרכים, לחנות אתה רכבכם בחניה מסודרת ללא דאגות ופשוט להנות מיום כיפי עם כל המשפחה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

בריכות בירושלים | בריכה במודיעין