הפעלות לילדים בירושלים

פעילות לילדים ירושלים

היכן ניתן למצוא הפעלות לילדים בירושלים?

בין אם מדובר בבר מצווהיומולדתמסיבת הפתעה או הפעלות לחופש הגדול המתקרב ומגיע בצעדי ענק -חשוב כי בהפעלות לילדיםהילדים שלנו יישארו מרותקים ומרוצים וחשוב מכל ייהנו מכל רגע
הורים רבים באזור ירושלים מחפשים מידי יום הפעלות באזור ירושלים לילדים בעיקר בחודשי יולי אוגוסט,הלוא הם חודשי החופש הגדול – אז היכן ניתן למצוא פעילויות לילדים בירושלים?

ג'ימוברי והפעלות לילדים בירושלים וסביבתה...

אם מדובר בילדים קטנים בגיל הרך עד גילאי חובה ניתן תמיד ללכת אל מתקני הג'מבורי הנמצאים בקניונים השונים וליהנות מסניפי הג'מבורי המצויים בהם. 
המתקנים בג'מבורי מוצעים לכלל האוכלוסייה במחירים שווים לכל כיס והם כוללים: מתקנים כגון מתנפחים, בריכות כדורים, מתקנים מאתגרים, משחקי חשיבה התפתחותיים וגם הפעלות לילדים בימי הולדת.

פינות ליטוף – לכל אוהבי הטבע והחיות לאחר הבריכה ובמרחק נגיעה...

אופציה נוספת קשורה ואוהבי הטבע והחיות והיא פינות הליטוף, חוות העיזים מסביב לעיר מציעות פעילויות לילדים בירושלים הכוללות חוות ליטוף של עיזים, גדיים ואפרוחים שם ניתן להאכיל את החיות השונות ללמוד אודותיהן ולבסוף גם ללמוד דבר או שניים אודות חוות החיות.
בנוסף בחוות העיזים השונות ניתן ללמוד איך מכינים גבינות עיזים, וגם לטעום מגבינות עיזים טריות הנעשות במקום.

פעילויות לילדים בירושלים

פעילויות מים – בריכות באזור ירושלים כחלק בלתי נפרד מהפעלות לילדים בירושלים בבריכת מסילת ציון .

פעילויות נוספות ופופולאריות בעיקר בקרב ילדים הן פעילויות מים בעיקר בחודשי החופש הגדול שהם חודשים חמים בהם רוצים הילדים להתרענן. 
בריכות בירושלים יש הרבה אך הבין המומלצות היא בריכת מסילת ציון הנמצאת בסמוך לבית שמש ומציעה שלל אטרקציות לילדים. 
הבריכה הראשית של מסילת ציון היא בריכה אולימפית גדולה ממנה נהנים המבוגרים והילדים, שבבריכה כדורי ענק לפעילויות מים שונות. 
בבריכה תוכלו ליהנות ממתקני מתנפחים המציעים שלל פעילויות לילדים שחלקם מופעלים על ידי מפעילים מקצועיים, מפינות יצירה, ומשחקים תחרותיים נושאי פרסים. 
בנוסף בבריכה ניתן להנות ממגוון פעילויות כגון קטרגל, מגרשי טניס, קירות טיפוס, קליעה בחץ וקשת, חוף ענק למשחקי כדור עף, ועוד מגוון פעילויות והפעלות לחופש הגדול וגם לימי הולדת. 
עוד בבריכה בית ספר לשחייה שם ניתן ללמוד שחיה על בסיס שבועי כפעילות שוטפת וניתן להנות מפינות יצירה לילדים, מתקני מתנפחים ומנוחה בפיקניק עם כל המשפחה על גבי המדשאות הגדולות או במסעדה הנמצאת המקום.

פעילויות בירושלים – צאו מהבית

נכון, אנו יודעים שהחופש הגדול יכול להיות ארוך ומתיש, אך עם זאת זו גם הזדמנות נהדרת לצאת מהבית וליהנות מהילדים שלכם ולנצור את הזמנים המדהימים שלא יחזרו לעולם.
לכן ארזו את הפירות הטעימים, קחו הרבה מים, קרם הגנה נגד השמש, וצאו אל האוויר החופשי והתחילו לצבור חוויות עם המשפחה.

ואל תשכחו לצלם תמונות למזכרת – אבל לא יותר מידי כי צריך להיכנס למים!!!

מוזמנים לקרוא בנוסף:

 בת מצווה בבריכה ירושלים | אטרקציות לילדים בירושלים