בריכה בירושלים

החופש הגדול בפתח ובילוי עם כל המשפחה לעיתים קצת קשה למצוא הבנים רוצים לרוץ ולשחקהמבוגרים רוצים לשבת לאכולהבנות להשתזף וההחלטה הופכת להיות קשה ומבלבלת.

אז מה עושים שצריך להעסיק את הילדים ואת כל המשפחהבריכות בירושלים נשמעות כמו פתרון מעניין.אבל אילו בריכות מציעות מגוון פעילויות לכל המשפחההתשובות בהמשך.

בריכה בירושלים היא אלמנט שלא קשה למצוא, את הבריכות ניתן למצוא בבתי מלון שונים המציעים בריכות שחייה מקורות בגודל אולימפי, או בישובים ליד ירושלים המציעים בריכות גדולות שלידן דשא. 
החיסרון בבריכות מסוג זה טמון בכך שבבריכות בישובים אין הפעלות לילדים - מה שאומר שרוב הזמן על ההורים לתפעל את הילדים - דבר שיכול להיות מאד מתיש, ובבריכות במלונות שטח התזוזה של הילדים מצומצם וישנם מלונות בהם הבריכות אינם מתאימים כל כך לילדים משום שמדובר במלונות המתאימים יותר לאנשי עסקים והם מלונות עם דגש על ספא וחדרי כושר הצמודים לבריכה.

בריכת מסילת ציון מובילה את מגוון הבריכות בירושלים !

בחיפוש אחר בריכה אטרקטיבית יותר מהבריכות הסטנדרטיות מצאנו בין שלל בריכות בירושלים בריכה הנמצאת בסמוך לירושלים המציעה קצת יותר מבריכה רגילה. 
הבריכה נקראת בריכת מסילת ציון והיא נמצאת באזור פרוזדור ירושלים ממש במרחק של עשרים דקות מעיר הבירה, ובאזור חניון מסודר לבאים למקום והיא נוחה מאד להתמצאות.

בריכות בירושלים

 

מסילת ציון – אטרקציות לכולם בבריכה מופלאה שמתאימה לכולם !

בכל הנוגע לבריכות בירושלים בריכת מסילת ציון הנמצאת בסמוך לעיר בלטה בעינינו מכל משום שהיא מכילה כפר מים שלם: במקום שתי בריכות ענקיות בריכת שחייה אולימפית ובריכת קטנטנים, תוך מגוון פעילויות מים מרתקות כגון כדורי ענק, גלים, משחקי מים, הפעלות, מתנפחים, מגלשות ועוד.

ים יבשה.. משחקים והפעלהבתוך המים ומחוצה להם.

מלבד הפעילויות הרטובות, בבריכת מסילת ציון ניתן למצוא קירות טיפוס גדולים, פעילויות חץ וקשת וקליעה למטרה, חוף ענק עם מגרש כדורעף, מגרש טניס ועוד. 
היתרון הבולט בבריכה הוא שהפעילויות מתאים לכל המשפחה ובבריכה מגוון פעילויות הן במים והן ביבשה וההורים יכולים לנוח במדשאות הגדולות או בבית הקפה והמסעדה בזמן שהילדים נהנים מהפעלות שונות.

בריכה בירושלים גם ימי הולדת

עוד רעיון נחמד לחוגגים ימי הולדת הוא ארגון ימי הולדת בבריכה בירושלים ובעיקר בבריכה מהסוג שהזכרנו במסילת ציון.

הבריכה בשל מגוון פעילותיה עוזרת לחסוך ארגון רב והוצאות בכך שהיא מספקת את המגוון הפעילויות במקום והמקום מציע: מתנפחים, פינות יצירה, מזנונים בהם ניתן להגיש אוכל אהוב על הילדים, הפעלות, פעילויות ותחרויות נושאות פרסים במים ומגוון הפעלות מדהימות לימי הולדת.

עוד תוכלו למצוא בבריכה שיעורי שחיה לילדים דבר המקנה כושר גופני מעולה, מסגרת לילדים, ופעילות מעולה של אחרי הלימודים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

בריכה בירושלים בשבת | בריכה במבשרת